Lustra na zamówienie

Lustro jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Chociaż przede wszystkim pełni funkcje praktyczne, stwarza też szerokie możliwości tworzenia atrakcyjnych dekoracji oraz optycznego kształtowania przestrzeni wnętrz. Jedną z najbardziej znanych metod ich powiększania, stosowaną już przez dekoratorów Zamku Królewskiego w Warszawie, jest umieszczanie dwóch tafli lustrzanych na przeciwnych ścianach. Odbijając w sobie wzajemnie obraz wnętrza, tworzą wrażenie nieskończonej głębi. Lustro na zamówienie może być precyzyjnie dostosowanie wymiarami i kształtem do miejsca przeznaczenia. Pozwala to nie tylko na wizualne dodanie kilku metrów małym wnętrzom, ale też zmianę ich proporcji czy doświetlenie przez odbicie lamp lub okien.

Lustra w dowolnym kształcie i wymiarach

Lustra na zamówienie, które wykonujemy w Prestige Glass w Szczecinie, są prostokątne, owalne i okrągłe, zależnie od potrzeb Klienta. Usługi obejmują też różne formy wykończenia krawędzi, dzięki którym element nabiera stylowego wyglądu, dopasowanego do klimatu aranżacji wnętrza. Przygotujemy też tafle w stylu nowoczesnym, które doskonale uzupełnią w aranżacji szkło z nadrukiem.

Jeśli potrzebujesz lustra do łazienki, przedpokoju, salonu czy do zamontowania w drzwiach szafy – wykonamy je zgodnie z Twoimi wskazówkami. Każde lustro na zamówienie możemy wykończyć metodą fazowania, dzięki której powstanie eleganckie i efektowne załamanie powierzchni na wszystkich krawędziach.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud