Lustra – Szczecin

Lustro jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Chociaż przede wszystkim pełni funkcje praktyczne, stwarza też szerokie możliwości tworzenia atrakcyjnych dekoracji oraz optycznego kształtowania przestrzeni wnętrz. Jedną z najbardziej znanych metod ich powiększania, stosowaną już przez dekoratorów Zamku Królewskiego w Warszawie, jest umieszczanie dwóch tafli lustrzanych na przeciwnych ścianach. Odbijając w sobie wzajemnie obraz wnętrza, tworzą wrażenie nieskończonej głębi. Lustro może być precyzyjnie dostosowanie wymiarami i kształtem do miejsca przeznaczenia. Pozwala to nie tylko na wizualne dodanie kilku metrów małym wnętrzom, ale też zmianę ich proporcji czy doświetlenie przez odbicie lamp lub okien.

Lustra w dowolnym kształcie i wymiarach

Lustra na zamówienie, które wykonujemy w Prestige Glass w Szczecinie, są prostokątne, owalne i okrągłe, zależnie od potrzeb Klienta. Usługi obejmują też różne formy wykończenia krawędzi, dzięki którym element nabiera stylowego wyglądu, dopasowanego do klimatu aranżacji wnętrza. Przygotujemy też tafle w stylu nowoczesnym, które doskonale uzupełnią w aranżacji szkło z nadrukiem.

Jeśli potrzebujesz lustra do łazienki, przedpokoju, salonu czy do zamontowania w drzwiach szafy – wykonamy je zgodnie z Twoimi wskazówkami. Każde lustro na zamówienie możemy wykończyć metodą fazowania, dzięki której powstanie eleganckie i efektowne załamanie powierzchni na wszystkich krawędziach.

Dlaczego warto postawić na lustra na zamówienie?

Lustra na zamówienie to produkty cieszące się ogromną popularnością. Do największych zalet takich wyrobów warto zaliczyć:

  • możliwość dopasowania produktu do dowolnej przestrzeni w pomieszczeniu, także tej, która wymaga stworzenia wyrobu o konkretnych wymiarach, co do milimetra,
  • możliwość wyboru sposobu wykończenia lustra, w tym ewentualnego fazowania,
  • możliwość optycznego powiększenia dowolnej przestrzeni – lustra odbijają światło i obrazy, dlatego pokoje, w których się znajdują, wyglądają na większe.

Nasi klienci mogą samodzielnie zdecydować nie tylko o rozmiarze, lecz także kształcie lustra. Tworzymy nawet najbardziej skomplikowane produkty, które pozwalają na dopełnienie danej aranżacji.

Gdzie sprawdzą się lustra na zamówienie?

Lustra na zamówienie naszej produkcji sprawdzają się przede wszystkim w miejscach, w których nie ma możliwości zastosowania produktów ogólnodostępnych. Wykorzystuje się je zwłaszcza we wnękach czy przestrzeniach między meblami. Takie produkty pojawiają się w salonach, sypialniach, łazienkach czy korytarzach. Po nasze wyroby chętnie sięgają też właściciele biur, lokali usługowych i innych przestrzeni, w których lustra są sposobem na optyczne powiększenie wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane lustrami na wymiar. Wykonujemy takie produkty terminowo, a następnie dostarczamy je pod wskazany adres. Zabezpieczamy je tak, by trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud