Szkło do kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchenne coraz częściej uwzględniają nietypowe materiały, wśród których jest również szkło. Przez wiele lat pomijane ze względu na jego kruchość i podatność na pękanie, obecnie jest dostępne w wariantach, które doskonale znoszą kuchenne warunki. Ponadto jest to również materiał obojętny biologicznie i odporny na wnikanie barwników czy zapachów. Dlatego jest niezastąpiony tam, gdzie oczekujesz wyjątkowej czystości.

Szkło do kuchni stanowi świetną alternatywę dla płytek ceramicznych. Sprawdza się też w roli drzwiczek szafek i elementów zabudowy. Komponuje się doskonale z nowoczesnymi aranżacjami, pozwalając na zabezpieczenie ścian przed zabrudzeniami w bardzo dyskretny sposób.

Jeżeli marzy Ci się kuchnia w eleganckim stylu, szklane panele na ścianach stanowią strzał w dziesiątkę! Szkło jest doskonałym materiałem wykończeniowym ścian, wnoszącym do wnętrza wiele świeżości. Poza tym jest odporne na trwałe zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu. Ponadto, w przeciwieństwie np. do drewna, nie niszczeje pod wpływem czynników, takich jak np. gorąca para wodna.

Dlaczego warto zainwestować w szkło do kuchni?

Malowane panele ze szkła hartowanego są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia. Ponadto stanowią trend, który długo jeszcze nie zniknie z rynku. Szkło do kuchni jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a jego dodatkowym walorem estetycznym jest brak fug. Dzięki temu montaż takich paneli jest niezwykle łatwy, gdyż przywierają do ściany jedynie przy użyciu odpowiedniego kleju. Szkło w kuchni ma jeszcze jedną ważną zaletę, a mianowicie tworzy środowisko nieprzyjazne dla bakterii, grzybów czy drobnoustrojów. Ponadto gładkie i błyszczące panele rozświetlają i optycznie powiększają kuchnię.

Szkło do kuchni przechodzi proces hartowania, polegający na jego rozgrzaniu i gwałtownym schłodzeniu. Dzięki temu gotowe produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli dojdzie do ich stłuczenia, tafla rozbije się na wiele drobnych, nieostrych fragmentów, które nie powodują zagrożenia.

Szkło do kuchni na zamówienie

Tworzymy szkło do kuchni na zamówienie. Przygotowujemy produkty na wymiar wskazany przez klienta. W wielu przypadkach odwiedzamy dany obiekt i samodzielnie wykonujemy pomiary, co pozwala na stworzenie produktu idealnie dopasowanego do danego miejsca. Wykonujemy zarówno przeźroczyste tafle szkła, jak i wyroby z nadrukami. Pomagamy stworzyć produkt, który będzie doskonale pasował do konkretnego wnętrza, a także mebli kuchennych.

Tworzymy szkło do kuchni zarówno na zamówienie osób prywatnych, jak i deweloperów czy firm zajmujących się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Przygotowujemy zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy wyrobów o identycznych wymiarach i kształtach. Nasi klienci mogą zapoznać się z projektem, a dopiero po jego zatwierdzeniu i wprowadzeniu ewentualnych poprawek przechodzimy do realizacji.

Zapraszamy do kontaktu – stworzymy dla Ciebie szkło do kuchni o określonych wymiarach, a także dowieziemy je pod wskazany adres.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud