Usługi szklarskie na najwyższym poziomie

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług szklarskich. Przeprowadzamy montaż szkła różnego typu, w tym również hartowanego, poddając go uprzednio odpowiedniej obróbce. Zajmujemy się m.in. docinaniem szklanych elementów i szlifowaniem. Ponadto wykonujemy również fazowanie szkła, które prowadzi do załamania jego powierzchni, co tworzy efektowne zdobienie i dodaje szklanym przedmiotom elegancji. Metoda ta świetnie sprawdza się np. przy produkcji luster na zamówienie. Uwzględniając uwagi klienta, możemy stworzyć dla niego nie tylko niezwykle stylową, ale i niepowtarzalną ozdobę.

Ponadto mamy odpowiedni sprzęt do hartowania szkła i nawiercania w nim otworów o różnej średnicy. Zajmujemy się też, wciąż modnym na rynku, laminowaniem. Świadczymy również usługę lakierowania szkła na dowolny kolor z palety RAL lub NCS. Produkujemy wyroby z grafiką, którą drukujemy w technologii UV. Specjalizujemy się również w metodzie piaskowania, która polega na mechanicznym matowaniu powierzchni szkła przy wykorzystaniu strumienia piasku pod wysokim ciśnieniem.

Szklane produkty na wymiar

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli interesuje Cię indywidualny projekt przedmiotu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie go wykonać. Świadczymy usługi zarówno dla firm, podejmując się dużych zleceń, jak i dla osób prywatnych, realizując drobne zamówienia.

Przygotowujemy różnego rodzaju produkty na wymiar. To zarówno elementy dekoracyjne, jak i wyroby, które zwiększają bezpieczeństwo korzystania z budynku. W naszym zakładzie produkujemy balustrady, ścianki, kominki, półki, części mebli czy lustra. Wszystkie te produkty powstają po wykonaniu dokładnych pomiarów w danym budynku. Klient ma bezpośredni wpływ na wszystkie najważniejsze parametry gotowego produktu, w tym jego stylistykę, kolorystykę, wymiary, grubość szkła czy rodzaj surowca. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów ze szkła hartowanego, które zapewnia zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż materiał niepoddany procesowi hartowania.

Produkty na zamówienie od jednej sztuki

Możemy przygotować wyroby szklane na zamówienie w dowolnym nakładzie. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, które potrzebują pojedynczych wyrobów, jak i architektami, ekipami remontowo-budowlanymi czy producentami mebli. Przed rozpoczęciem pracy ustalamy szczegóły zlecenia, włącznie z jego nakładem. Na tej podstawie możemy również określić cenę gotowego wyrobu.

Oto przykłady tego, co możemy Ci zaoferować:

Szkło do kuchni

Kuchnia jest sercem każdego domu, my sprawimy, że w Twojej serca zabiją mocniej. Stworzymy miejsce piękne dla oka.

Szkło hartowane

Dzięki specjalnej obróbce termicznej w wysokiej temperaturze materiał cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia.

Lustra na wymiar

Oferujemy możliwość wyboru koloru lustra (srebro, brąz, grafit), jak i końcowej obróbki, jak frezowanie czy szlifowanie.

Balustrady

To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego wnętrza biurowego czy w domowego zacisza dzięki niebanalnemu designowi.

Ścianki prysznicowe i kabiny

Jest to nowoczesne i jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie do łazienki.

 

Szkło do okien PCV

To rozwiązanie, które chroni przed utratą ciepła i nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia.

Darmowe pomiary

Bezpłatny pomiar u Klienta przed rozpoczęciem współpracy.

 

Wysoka jakość

Wykorzystujemy tylko materiały
najwyższej jakości.

 

Profesjonalne doradztwo

Bezpłatnie udzielimy profesjonalnych porad dotyczących Twoich wymagań.

 

46425172-673228089745508-607487638999400448-n

JAK PRACUJEMY?

W naszej działalności przyświeca nam jeden cel – tworzyć wysokiej jakości wyroby, w oparciu o najlepsze materiały, niezawodne technologie i nowoczesne wzornictwo.

Kompleksowe usługi

PRESTIGE GLASS to rozwiązania pracy ze szkłem od A do Z. Oferujemy wsparcie od pomiarów, przez projekt, do jego realizacji.

Wszystko na miarę
Wysoka jakość materiałów

Ze szkła można stworzyć wszystko co wymarzysz w swoim domu

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

Zainteresowała Cię nasza oferta i masz więcej pytań? Napisz lub zadzwoń nas. Pamiętaj, że z uwagi na częste wyjazdy na pomiary i montaże warto skontaktować się z nami wcześniej niż w dniu wizyty, jaką chcesz nam złożyć. Możesz także zaprosić nas do siebie.

Postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość w możliwie najszybszym terminie. Jeżeli zostawisz numer kontaktowy, szybko oddzwonimy.

Adres: ul. Szczepowa 2, 71-750 Szczecin
Telefon: +48 695 210 451
Email: info@prestige-glass.pl
Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud