Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar stanowią alternatywę dla wanien. Stają się też coraz popularniejsze, ponieważ zapewniają komfort szybkich kąpieli oraz oszczędne zużywanie wody. W nowoczesnym budownictwie stosuje się różne rozwiązania, w tym tzw. kabiny walk-in, pozbawione drzwi ścianki prysznicowe połączone z odpływem liniowym. Ciekawe, a zarazem atrakcyjne kosztowo możliwości stwarzają łazienki z wnękami. Przestrzeń między dwiema ścianami wyłożonymi płytkami wystarczy zamknąć odpowiednimi drzwiami. Każde z tych rozwiązań może być spełnieniem marzeń o estetycznej, nowoczesnej i komfortowej łazience.

Prestige Glass specjalizuje się w wykonywaniu różnych elementów i konstrukcji ze szkła. W tym celu wykorzystujemy między innymi szkło z nadrukiem, hartowane, laminowane i piaskowane oraz wiele innych odmian tego materiału.

Jednym z produktów, które oferujemy, są też kabiny prysznicowe na wymiar. Jeśli Twoja łazienka ma nietypowy kształt, jest mała lub wręcz sprzeciwienie – ma dużą powierzchnię, która stwarza szerokie możliwości aranżacji, pomożemy Ci w zaprojektowaniu do niej i zbudujemy odpowiednią kabinę. Wykonujemy zarówno pojedyncze ścianki prysznicowe, jak i całe kabiny prysznicowe na wymiar – prostokątne, kwadratowe i narożne, w tym również typu walk-in.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud