Ścianki i kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar stanowią alternatywę dla wanien. Stają się też coraz popularniejsze, ponieważ zapewniają komfort szybkich kąpieli oraz oszczędne zużywanie wody. W nowoczesnym budownictwie stosuje się różne rozwiązania, w tym tzw. kabiny walk-in, pozbawione drzwi ścianki prysznicowe połączone z odpływem liniowym. Ciekawe, a zarazem atrakcyjne kosztowo możliwości stwarzają łazienki z wnękami. Przestrzeń między dwiema ścianami wyłożonymi płytkami wystarczy zamknąć odpowiednimi drzwiami. Każde z tych rozwiązań może być spełnieniem marzeń o estetycznej, nowoczesnej i komfortowej łazience.

Prestige Glass specjalizuje się w wykonywaniu różnych elementów i konstrukcji ze szkła. W tym celu wykorzystujemy między innymi szkło z nadrukiem, hartowane, laminowane i piaskowane oraz wiele innych odmian tego materiału.

Kabiny prysznicowe na wymiar

Jednym z produktów, które oferujemy, są też kabiny prysznicowe na wymiar. Jeśli Twoja łazienka ma nietypowy kształt, jest mała lub wręcz przeciwnie – ma dużą powierzchnię, która stwarza szerokie możliwości aranżacji, pomożemy Ci w zaprojektowaniu do niej i zbudujemy odpowiednią kabinę. Wykonujemy zarówno pojedyncze ścianki prysznicowe, jak i całe kabiny – prostokątne, kwadratowe i narożne, w tym również typu walk-in.

Przygotowujemy zarówno kompletne kabiny prysznicowe, jak i pojedyncze ścianki, które pozwalają na eleganckie zabudowanie przestrzeni we wnękach, pokrytych płytkami ściennymi i podłogowymi. Wykonujemy pomiar w łazience lub bazujemy na dokumentacji projektowej dostarczonej przez klienta. Tworzymy projekt, a po jego zatwierdzeniu przechodzimy do realizacji zlecenia. Stosujemy szkło hartowane, które po stłuczeniu rozpada się na niewielkie fragmenty o zaokrąglonych krawędziach. Dzięki temu nie stanowią one zagrożenia w tak wymagających przestrzeniach, jakimi są łazienki.

Ścianki prysznicowe na zamówienie

Produkujemy ścianki prysznicowe, które są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących korzystać zarówno z wanny, jak i prysznica. Takie konstrukcje pozwalają uniknąć wylewaniu się wody podczas mycia. Można je umieścić na krawędzi wanny, mocując do ściany. Takie rozwiązanie umożliwia połączenie funkcjonalności kabiny prysznicowej i wanny, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w dużych łazienkach, w których nie da się zamontować osobnych produktów tego typu.

Przygotowujemy zarówno pojedyncze ścianki prysznicowe, jak i tafle szkła, które można połączyć ze sobą, tworząc rozbudowaną konstrukcję. Takie wyroby sprawdzają się doskonale przede wszystkim w nowoczesnych łazienkach, w których coraz częściej rezygnuje się z zasłonek i ścianek z tworzyw sztucznych, zastępując je znacznie bardziej eleganckim szkłem. Co więcej, surowiec ten można pokryć dowolnym nadrukiem lub folią w jednolitym kolorze.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane wyrobami szklanymi do łazienki.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud