Szkło z nadrukiem

Szkło stanowi bardzo wdzięczny materiał aranżacyjny. Chociaż jest stosunkowo trudne w obróbce, w fachowych rękach może się zmienić w elegancki panel kuchenny, dekoracyjną ściankę działową czy estetyczne drzwi do kabiny prysznicowej. W Prestige Glass w Szczecinie zajmujemy się nie tylko obróbką szkła i budowaniem z niego różnych wewnętrznych konstrukcji. Dysponujmy również narzędziami i umiejętnościami, dzięki którym zmieniamy gładkie tafle w wyjątkowo piękne, ozdobne części wyposażenia.

Poza fazowaniem czy piaskowaniem, które nadaje powierzchni efektowną matową strukturę, proponujemy też szkło z nadrukiem. Zaletą takiego materiału jest możliwości dopasowania jego stylu, wzornictwa i kolorystyki do aranżacji wnętrz czy upodobań właścicieli. Jeśli urządzasz dom w stylu retro i potrzebne Ci szkło do kuchni, możesz wybrać zarówno jednobarwne tafle malowane, jak i szkło z nadrukiem. W efekcie na ścianie zagoszczą słoneczniki, maki, kompozycja pop-art czy wizerunek nowoczesnego miasta.

Dlaczego warto wybrać szkło z grafiką?

Drukowanie na szkle stwarza niemal nieograniczone możliwości nanoszenia wzorów. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią grafikę, a my wykonany ją dla Ciebie na powierzchni drzwi do witryny, ścianki działowej czy zabudowy. Szkło z nadrukiem ma też inną cenną zaletę. Wykorzystanie w wewnętrznej konstrukcji zapewnia większa intymność i ogranicza widoczność zabrudzeń czy odcisków palców. To doskonały sposób na utrzymanie estetyki wnętrza nawet wówczas, gdy nie masz czasu na codzienne mycie szyb.

Copyright@2018 Prestige-Glass | All Rights Reserved | Designed by HashtagCloud